Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ astm copper wire rod ] eşleşme 220 Ürünler.
Alloy Alüminyum Tel Çubuk 2024 5058 6061 7075/ 0,2-10mm BV-SGS-Mtc Test ile Bobinlerde
| Model NO.: | BYAS-106 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,3-6mm veya Özelleştirilmiş |
| Uzunluk: | Özel |
Yüksek Saflık C2600 C2680 C1220 Bakır Yaprak Tabaka H59 H63 Düz Özel Boyut
| Sınıf: | C2600 C2680 C1220,Özel |
|---|---|
| Standart: | ASTM, JIS |
| Şekli: | Plaka |
C68700 C70600 C71500 Nikel kaplama bakır levha plaka Tp1 Tp2 Tu1 Tu2 T2 Dekorasyon için
| Ürün Adı: | Nikel Kaplamalı Bakır Levha Sac |
|---|---|
| Kalın: | Özel |
| Malzeme sınıfı: | C68700 C70600 C71500 |
Kaynak ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Yuvarlak Çubuk Çubuk Paslanmaz Çelik/Karbon Çelik Çubuk Alüminyum/Kalıp Çubuk
| Model NO.: | BY-CB024 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Renk Kaplamalı |
| Alaşım: | Alaşım |
Kalınlaştırılmış Karbon Çelik Çubuk/Tap ASTM 1015 SAE 1045 1020 A36 10mm 12mm 16mm 25mm Hpb235 Hpb300 HRB335 HRB400 Rebar
| Yüzey işlemi: | Renk Kaplamalı |
|---|---|
| Alaşım: | Alaşım |
| özel kullanım: | Kalıp Çeliği, Otomat Çeliği, Soğuk Dövme Çeliği |
C17200 C17300 C17500 C17510 99.99% İnşaat için Saf Tunç Bakır Plakası
| Ürün Adı: | Bakır levha |
|---|---|
| Kalın: | Geleneksel |
| Malzeme sınıfı: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
0.3mm 3mm 5mm 20mm Kalınlığı T2 4x8 70600 C70610 Bakır Plakası Endüstri İçin Bakır
| Ürün Adı: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm Kalınlığı T2 4x8 70600 C70610 Bakır Plakası Endüstri İçin Bakır |
|---|---|
| Kalın: | 0.3mm 3mm 5mm 20mm, özel kalınlık |
| Malzeme sınıfı: | 70600 C70610 T2, İsteğiniz Gibi |
1MM C12200 C11000 Bakır yapraklı levha
| Ürün Adı: | Bakır levha |
|---|---|
| Kalın: | Geleneksel |
| Malzeme sınıfı: | C17200 C17300 C17500 C17510 |
C1100 C11000 C26800 C33000 C71500 Bakır plaka levhası 99.9% Temiz İnşaat için
| Ürün Adı: | Bakır Sac levha |
|---|---|
| Kalın: | isteğiniz gibi |
| Malzeme sınıfı: | C1100 C11000 C26800 C33000 C71500 |
JIS Standart C2720 C22000 99.9 Endüstri İçin Saf H62 Bakır Bakır Yaprak Plağı
| Ürün Adı: | Pirinç Levha |
|---|---|
| Kalın: | Geleneksel |
| Malzeme sınıfı: | C2720 C22000 |


