Tüm ürünler
ASTM API5l A53/A106 10 20 AISI 304 316 321 314 904L 310S Soğuk sıcak kaynaklı dikişsiz yuvarlak boş karbon çelik borusu
| Model NO.: | BY-GC033 |
|---|---|
| Kullanımı: | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli: | yuvarlak |
Teknik, boru hattı taşımacılığı için ASTM A53/A106 düşük karbonlu dikişsiz çelik boruları
| Model NO.: | BY-CP011 |
|---|---|
| Kullanımı: | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli: | yuvarlak |
Özel uygulamalar için Siyah Annealed Square ve Dikdörtgen Karbon Çelik borular
| Model NO.: | BY-CP154 |
|---|---|
| Kullanımı: | Boru Hattı Taşımacılığı, Kazan Borusu, Hidrolik/Otomobil Borusu, Petrol/Gaz Sondajı, Yiyecek/İçecek/ |
| Kesit şekli: | yuvarlak |
300 / 400 Dikdörtgen Paslanmaz Çelik Çubuk SUS304 SUS310S SUS316 904L 316L 304 Kare Çubuk
| Yüzey işlemi: | Parlak |
|---|---|
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
| MOQ: | 0.5Ton |
Ss 430 Bar 6mm paslanmaz çelik kaynaklı katı yuvarlak bar plaka için çelik kare bar
| Model NO.: | 304 316l 321 310s 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
JIS Standart Paslanmaz Çelik Plakası 304 310 316 321 Sıcak Dolaştırılmış Parlak Yüzey 2 mm Metal Çubuk
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
ASTM ASME 309 310 310S 410 420 430 17-4pH 630 2205 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Makine için Sıcak Vallası Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk 301 303 304 316L 321 310S 410 430
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Sınıf/Sınıf 300 / 400 17-4 pH Paslanmaz Çelik Çubuk 304 316 SS Yuvarlak Çubuk Noktasız Örnekler
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Tolerans /- % 1 EN Sertifikasyon Stock Çelik Çubuklar 304 316 410 430 Paslanmaz yuvarlak çubuklar
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |


