Tüm ürünler
Poliş ASTM A249 En10217-7 SUS 304 316 321 410 420 430 310S 2205 2507 Paslanmaz çelik boru 6m Uzunluk
| Model NO.: | BY-SS-P23 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
201 202 304 304L 316 316L Paslanmaz Çelik Tüp Kapasitesi Yıllık 20000 Ton Uzunluğu 6m
| Model NO.: | BY-SS-P12 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Ss Tüp AISI 431 316 SUS Paslanmaz Çelik boru Yuvarlak boru / Kare boru
| Model NO.: | BY-SS-T01 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Özel özellikler 310 410 904L 202 Stainless Steel Coil 201 202 SS304 316'nın tedarik için
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
|---|---|
| Isı Tedavisi: | Normalleştirilmiş / Tavlanmış / Söndürülmüş / temperlenmiş |
| MOQ: | 1ton |
2024 Özel Soğuk Dökme Paslanmaz Çelik Şerit 304 0.05mm 2mm Kalınlığı Uygun
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Bina Dekorasyonu için Paslanmaz Çelik Çizgi Bobini SGS Sertifikalı Farklı Boyutlar
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Özel hammadde işleme için paslanmaz çelik soğutma bobini 304 316 410 430
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Yıllık 20000 Ton Kapasite 304 430 410 202 321 310 Soğuk lastikli paslanmaz çelik şeridi
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Yıllık kapasitesi 20000 ton olan 304 Austenitik Soğuk Lastikli Paslanmaz Çelik Bobinleri
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Paslanmaz çelik bobin sınıfı 300 Serisi Örnekler US 50/Piece 1 Piece Min.Order talebi Örnek
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |


