Tüm ürünler
EN Standart 304 Endüstriyel Uygulamalarda Kesme ve Yuvarlamayı Açmak İçin Paslanmaz Çelik Bobin
| Model NO.: | BYAS-250 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Isı Tedavisi: | Normalleştirilmiş / Tavlanmış / Söndürülmüş / temperlenmiş |
201/304/430/316 Paslanmaz Çelik Bobin 0.3-3.0mm Kalınlığı ve No. 4 2b 8K Finish
| Model NO.: | BYAS-251 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Isı Tedavisi: | Normalleştirilmiş / Tavlanmış / Söndürülmüş / temperlenmiş |
201 202 SS304 316 430 Sınıf 2b Bitirme Soğuk Lastik Paslanmaz Çelik Bobin RoHS Sertifikalı
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Isı Tedavisi: | Normalleştirilmiş / Tavlanmış / Söndürülmüş / temperlenmiş |
201 304 430 Yılda 20000 ton kapasiteli paslanmaz çelik rulo
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Isı Tedavisi: | Normalleştirilmiş / Tavlanmış / Söndürülmüş / temperlenmiş |
GB Standart 3mm 4mm 5mm 430 201 304L 316 321 304 Soğuk lastikli paslanmaz çelik levha bobini
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Isı Tedavisi: | Normalleştirilmiş / Tavlanmış / Söndürülmüş / temperlenmiş |
Özel Çelik Bobinleri 201 316L 304 0.3-3mm Soğuk Dolaşan Çelik Rolü
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Isı Tedavisi: | Normalleştirilmiş / Tavlanmış / Söndürülmüş / temperlenmiş |
Paslanmaz Çelik Bobinler AISI 304 Ss Ba Yüzeyi 2 mm Kalınlığındaki JIS Standartı ile Yuvarlak
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Isı Tedavisi: | Normalleştirilmiş / Tavlanmış / Söndürülmüş / temperlenmiş |
300 Serisi Soğuk Dolaştırılmış 0.15-3.0mm Paslanmaz Çelik Bobinler SGS Sertifikalı
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
AISI Paslanmaz Çelik Lazer Kesme 201 304 304L 316L Kalın Bobin Spot Satış Özellikleri 0.2 12mm
| Model NO.: | 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
0.2 12mm paslanmaz çelik bobinleri ASTM AISI 201 304 316 430 904L 310S 2b Ba Hl ayna yüzeyi cilalı bobinle
| Model NO.: | 201 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |


