Tüm ürünler
Galvanizli Çinko Kaplı Çelik Yaprak Tabaka Sınıf 304 201 316 S355 A36 Ss400 Çelik Tabaka Özel Talep
| Model NO.: | S355 |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Düşük Hr Karbon Çelik Yaprak Plağı DC01 A106 S235 S275 S295 S355jr Sıcak Dolaştırma Tekniği için
| Model NO.: | S275 |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
ISO Sertifikalı Özel Dx51d Çinko Metal Galvanizli Demir Yaprak Çatı Gi Dalgalanmış Yaprak
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Zenk kaplama 40-600 GM/M2 Z180 Z275 Sıcak batırılmış çinko alaşımı Gi galvanizli çelik levha
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Bölüm şekli Yuvarlak DX51D DX52D DX53D Sıcak DIP Galvanizli Çelik Boru / Gi Boru 1010 1020
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Teknik Sıcak DX51D DX52D DX53D Karbon Galvanizasyon Hafif Karbon Çelik Yaprak
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
SGCC Dx51d Q195 G60 G90 Z60 Z80 Z100 Z120 Z275 Kesme aletleri için çinko kaplı Gi levhası
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Çinko kaplı Q195 Q235 Q345 Mobilya yapımı için sıcak daldırılmış galvanizli çelik boru tüpü
| Model NO.: | Galvanizli Çelik Boru Boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
20 FT Galvanizli Çelik Boru 3 Inch 4 Inch Galvanizli Yuvarlak Demir Boru Boru hattı Taşıma
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
4 inç galvanizli boru için Çember kesim şeklindeki Zenk kaplı ERW çelik kare boru
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |


