Tüm ürünler
Decoiling İşleme Profesyonel 1/2 Inch 4 Inch Galvanizli Çelik Yuvarlak Boru
| Model NO.: | Galvanizli Çelik Yuvarlak Boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
6 Inch Schedule 40 6 Metre Galvanizli Çelik Boru 6 X 20 Galvanizli Tolerans /-1%
| Model NO.: | 6 Inch Schedule 40 6 Metre Galvanizli Çelik Boru 6 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
ASTM A36 Q235 endüstriye özelleştirme ve özelleştirme talebi için galvanizli çelik boru
| Model NO.: | A36 Q235 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Çinko Kaplama 40- 600 GM/M2 DN15-DN200 Sıcak DIP Galvanizli Kaynaklı Çelik Boru Yuvarlak Boru
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Q195 Q235 İnşaat malzemeleri için yalınma süreci Sıcak olarak yuvarlanmış dikdörtgen çelik boru
| Model NO.: | Q195 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Mobilya 20X20mm kalınlığı 0.12-6 mm olan galvanizli çelik boru Dx51d Q195 Q235 Q345
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Sıcak Dolaşım Tekniği Sıcak Dolaştırılmış Çelik Boru 20 mm çapında çinko kaplamalı 40-600 GM/M2
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Decoiling Processing Galvanized BS 1387 ASTM A53 a 500 Galvanized ile Çelik boru
| Model NO.: | A53 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Yuvarlak Bölüm Şekli Karbon Çelik Boru Listesi10 DX51D DX52D DX53D Sıcak Yuvarlanmış/Soğuk Çekilmiş
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
0.5 mm kalınlığında SGCC Çelik Galvanizli Bobin Z90 Gi Çelik Yaprakları Sıcak Dolaştırılmış Uygulamalar için
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |


