Tüm ürünler
Galvanizli Güçlendirilmiş Özel Boru Parlak Boru Boru 10 2000 mm için ve Performans
| Model NO.: | BYAS-434 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Standart Uzunlukta Kalıcı İnşaat İhtiyaçları İçin Özelleştirilmiş Galvanizli Yuvarlak Çelik Boru
| Model NO.: | BYAS-435 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Özel 2 1/4 Galvanize Square Tubing 50 X 50 Aksesuarlar ile Galvanize Tube
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
4 x 4 inç galvanizli kare çelik tüp 2.5 x 2.5 özel karbon çelik kare tüp
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
1 1/2 2 inç özelleştirilmiş gi boru pre galvanizli çelik boru sıcak dip galvanizli boru
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Yuvarlak Alaşımlı Çelik Soğuk Çelik ERW Siyah Shs Bi Kare Çelik Tüp 0X40 50X50 60X60 Gi Çelik Tüp
| Model NO.: | BYAS-428 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Dx51d Q195 Q235 Q345 2 birinci birinci 3/8 X 18 Çit Post Galvanizli Çelik Boru BYAS-427
| Model NO.: | BYAS-427 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
RoHS Sertifikalı 0.5mm-100mm Sıcak Daldırılmış Galvanizli Çelik Taş Yapısı
| Model NO.: | Galvanizli çelik |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
En iyi derecelendirilmiş A36 Karbon Çelik Taşlar Konteyner Taşları için Galvanizli Çelik Taşlar
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
|---|---|
| stok: | stok |
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
Özelleştirme Z275 Dx51d Dx52D Dx53D DC51D DC52D 1mm 3mm 4mm Galvanizli Çelik Yaprak
| Model NO.: | BYAS-394 |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |


