Tüm ürünler
Özel kalınlık için Prime DC53D Z80 Çinko Kaplı 5 mm Galvanizli Çelik Yuvarlak Boru
| Model NO.: | BYAS-438 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Galvanizli ASTM A106 A36 Sınıfı C/B AISI A240 304 316 321 201 316L 430 S235jr/S355jr Ms/Yumuşak Karbon/ Paslanmaz/Alüminyum Çelik Yaprak/Plat
| Model NO.: | S235JR |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Boiler Plate Galvalume Sheet DC51D DC01 Z275 Z120 Genel çelik ve özel kesiciler için
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
ASTM Ss 304 304L 316 316 316L 310S 430/Gözlük/Galvanizli/Karbon/Yumuşak/Siyah/Renkli Kaplı/Bakır/Çelik Taş
| Model NO.: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
ASTM 201 202 304 316 321 410 420 430 2b Ba 8K Ayna Endüstriyel Çatı için Sıcak Soğuk Yontulmuş/Karbon/Galvanizli/Alüminyum/Plak/ Paslanmaz Çelik Plak
| Model NO.: | 410 |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
GB Standart Çatı için 0,5 mm Kalınlığında Galvanizli Çelik Yaprak Özel Talep
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Karbon çelik dikişsiz ERW Sch 40 80 Galvanizli çelik boru 6m kaynaklı boru
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
ASTM A53 Takvimi 20 Sch 40 Galvanizli Çelik Boru Tüpleri Sıcak Galvanizli Kaplı
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Ucuz ASTM DN50 50X50 Galvanizli Çelik Boru Petrol/gaz sondajı için galvanizli boru
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
En iyi 3 Pre DN10-DN200 Q195 Q215 Q235 Q345 Özel isteğe göre galvanizli çelik boru
| Model NO.: | Q345 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |


