Tüm ürünler
API 5L ASTM A53 Karbon Galvanizli Çelik Sch40 Sıcak Dolaşım Tekniği ile Dikişsiz Boru
| Model NO.: | API 5L ASTM A53 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Sıcak Dolaştırılmış Galvanizli Çelik Yuvarlak Boru Tüpleri Q195 Q235 Q345 Özel Teknikle
| Model NO.: | Galvanizli Çelik Yuvarlak Boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
DX51D DX52D DX53D Sıcak Dip Galvanize Yuvarlak Dikişsiz Çelik Gi Boru 48 3.20mm 6mtr
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Soğuk lastikli çelik yuvarlak boru/ DIN sıcak batırılmış Sch 80s Galvanizli kaynaklı çelik boru
| Model NO.: | Sch 80'ler |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
15mm Sıcak Dipli Gi Çelik Tüpler Ön Galvanizli Çelik Tüp Özellik ve /-1% Tolerans
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Üreticiler için Özel Eğitme İşleme 20mm Çaplı Galvanizli Çelik Boru
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
20 mm 50 mm Galvanizli Çelik Boru Kalınlığı 0.12-6 mm Teknik Sıcak Çelik CGCC Dx51d Z
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
10 mm kalınlıkta çelik levha 0.4mmx1250X2500 Zenk kaplı çelik levha IBR sertifikası ile
| Model NO.: | 275z |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
4X8 Galvanizli çelik düz levha/plaka 1,5 mm kalınlığında çinko kaplamalı 40-600 GM/m2
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Ön boyalı galvanizli metal levha soğukta sıcakta yuvarlanmış DIP galvanizli çelik levha
| Model NO.: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |


