Tüm ürünler
AISI Standart Dx51d SPCC Müşteri Gereksinimleri için Çelik Galvanizli Bobin Yaprak Tablası
| Model NO.: | DX51D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Galvanizli SGCC S550gd Çinko Kaplı Gi Korrozyona Dirençli İnşaat Çelik Plakası
| Model NO.: | SGCC |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Hr SAE1006/A36/Ss400/Q235/Q345 Sıcak/Soğuk Laslı Metal Demir Hafif Ms Turşulu Yağlı Karbon Galvanize Orta Çelik Plakası Q235/DIN
| Model NO.: | q235 |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Madencilik önceden galvanizli çelik boru 50mm*50mm kare boru çinko kaplamalı 40-600 GM/M2
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Kesme İşleme Sink Kaplama Gi Gürültülü Çelik Yaprak için Demir Çatı Yaprağı
| Model NO.: | Galvanizli Çatı Yaprağı |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Tam sert parlak siyah kızartılmış soğuk olarak yuvarlanmış çelik bobini inşaat için EXW süresi
| Model NO.: | Karbon çelik bobin |
|---|---|
| Uygulama: | Basmakalıp |
| Kenar: | Yarık Kenar |
Özel renkli metal çatı levhası Z40-275g çinko kaplama ile inşaat malzemeleri
| Model NO.: | PPGI ve PPGL |
|---|---|
| Uygulama: | Basmakalıp |
| Kenar: | Yarık Kenar |
50mm Pre Zinc Kaplama ASTM A120 İnce Duvarlı DN50 Sıcak Daldırılmış Galvanizli Karbon Çelik Boru
| Model NO.: | BYAS-426 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
1 1/2 2 inç Özel Gi boru pre galvanizli çelik boru inşaat için sıcak DIP galvanizli boru
| Model NO.: | BYAS-425 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Gi kare dikdörtgen boru 25 X 25 X 2 Galvanizli kare boru 1.5 inç BYAS-424 Çelik
| Model NO.: | BYAS-424 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |


