Tüm ürünler
Yuvarlak/Kavre/Köşekli/Düz/Kanal 201 202 304 316 316L 317L 310S 309S 321 410 430 904L 220
| Model NO.: | 317 litre |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
5.5-500mm Od Karbon Çelik Boru/Tap Alüminyum Ingot Paslanmaz Çelik Çubuk Bakır/Mesa Çubuk
| Model NO.: | paslanmaz çelik çubuk |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
AISI ASTM Ss 304 201 316 1020 3003 7075 2024 S235jr S355jr Alüminyum / Kalıp için Yuvarlak Çubuk Çubuk
| Model NO.: | 3003 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
S43000/S41008/S41000/S42000 için soğuk çekilmiş paslanmaz çelik yuvarlak çubuk açılı düz çubuk
| Model NO.: | Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Doğrudan 5.5-500 mm OD ile özel 304 paslanmaz çelik yuvarlak çubuk satıyor
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
201/304/310/316/317/410/430 Saldırılmış Paslanmaz Çelik Tüp Soğuk Çizim Tekniği 3m Uzunluk
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
|---|---|
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
| OD: | 6mm-2500mm |
RoHS Sertifikalı BYAS-339 17-4pH Stainless Çelik Yuvarlak Çubuk
| Model NO.: | BYAS-339 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Poliş / ayna / parlak bitirme yuvarlak Ss çelik tüp Od 6mm-2500mm Teknik Soğuk çizim
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
|---|---|
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
| OD: | 6mm-2500mm |
201 304 Dekoratif Ping Tube 69 Yılda 20000 Ton Kapasitesiyle Paslanmaz Çelik Boru
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
|---|---|
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
| OD: | 6mm-2500mm |
Üreticiler yılda 20000 ton kapasiteye sahip 300 Serisi Paslanmaz Çelik Tüpleri sunuyor
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
|---|---|
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
| OD: | 6mm-2500mm |


