Tüm ürünler
Paslanmaz çelik levha tedavisi Hl 310S 904L 1/2 Smls boru borusu 444 455
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
ISO Sertifikalı 201 304 304L 316 316L 2205 2507 310S 316ti 317L 430 Paslanmaz Çelik Boru
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Yuvarlak boru ve boru dekorasyonu AISI Standart SS304 SS316 Soğuk lastikli dikişsiz ayna paslanmaz çelik boru
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
ASTM Sertifikalı 201 202 310S 304 316 Dekoratif kaynaklı cilalı paslanmaz çelik borular
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Parlak Ss 316L Boru AISI304 Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Özellikleri 0.2 12mm/Kustomlaştırma
| Model NO.: | 304 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
Prime 201 304 316 Özel Boyut ve 0.2 12mm Özellikleri ile Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru
| Yüzey işlemi: | Parlak |
|---|---|
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
| MOQ: | 0.5Ton |
Yıllık Kapasite 20000 Ton Yuvarlak kaynaklı dikişsiz 304 304L 316 316L 310S 321 Ss boru
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Parlak |
| Tedavi: | 2b, Ba, No.1, No.4, No.8, 8K, Hl, vb. |
201 304 316 316L 410 304L Ss yuvarlak çubuk korozyona dayanıklı RoHS sertifikalı Od 5.5-500mm
| Model NO.: | 201 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Paslanmaz Çelik Düz Çubuklar 309S/310S/316ti Tolerans /- Özel İsteğe göre% 1
| Model NO.: | BY-SS-B06 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Çevre Koruması için 3 metre uzunluğunda yuvarlak paslanmaz çelik çubuklar
| Model NO.: | Paslanmaz Çelik Çubuklar |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |


