Tüm ürünler
AISI 6 metre Dx51 Dx52 Özel seçeneklerle dikişsiz yuvarlak galvanizli çelik boru
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
ASTM A36 Q235 Endüstri iskeleti için karbon çelik yuvarlak galvanizli çelik boru kesme
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Yuvarlak Galvanizli Çelik borular, karporlar için demir düzgen borular
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Özel Gi Boru SAE 1008 1010 1020 Sıcak DIP Galvanize Yuvarlak Çelik Karbon Çelik Boru
| Model NO.: | Galvanizli yuvarlak çelik |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Yuvarlak kesim şekli ve çinko kaplamalı 18 kalibreli galvanizli çelik boru 40-600 GM/M2
| Model NO.: | BYAS-444 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Çinko Kaplama 40- 600 GM/M2 Dx51d Q195 Q235 Q345 Yapısal Ön Galvanizli Çelik Boru
| Model NO.: | A10 A1066 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Yüksek Güçlü Galvanize Yumuşak Çelik boru 4 inç çaplı ve Sıcak Dolaşım Tekniği
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Karbon çelik içindeki özel ERW galvanizli çelik borusu Q195 Q215 Q235 Q345
| Model NO.: | q235 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Ürünler için Sıcak Dolaştırma Tekniği Galvanizli Çelik Tüp Dx51d Z100
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Kesim Süreci Sıcak Battırılmış Q195/Q235/Q345 Dikdörtgen Soğuk Dolaştırılmış Hafif Galvanizli Çelik Boru
| Model NO.: | Q345 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |


