Tüm ürünler
Saldırılmış Çelik Borular Shs Rhs ASTM A500 Çinko Kaplama 40-600 GM/M2
| Model NO.: | BYAS-446 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Galvanizli çelik boru 4 inç 1/2 inç tolerans /-1% hidrolik / otomotiv boru için
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
yuvarlak kesim şekli galvanizli dikdörtgen çelik boru ve /-1% Tolerans
| Model NO.: | Q235B |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
40- 600 GM/M2 Çinko Kaplama Galvanizli Çelik Boru 4 Inch 6 Inch ASTM A53 BS 1387 Ms Gi Pre Pipe
| Model NO.: | BYAS-437 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Q235/2 Inch/BS1387/ERW/Galvanizli/ASTM/Tür/Yüz/Kırıklı/Boyalı/Önce Galvanizli Boru
| Model NO.: | q235 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
ASTM A106 A36 A53 1.0033 BS 1387 Ms ERW Çürük Çelik Borular Gi Hot DIP Galvanize Çelik Borular EMT Saldırılmış Yuvarlak Çelik Kare Borular
| Model NO.: | BYAS-426 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
A53 Sıcak Dolaşımlı ile Büyük stokta Özel Galvanizli Çelik boru borusu
| Model NO.: | A53 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Tolerans /-1% Metal Çatı Taşları için Renkli Kaplı Çelik Bobin Bobin İnşaat Malzemeleri
| Model NO.: | BYAS-399 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
| Çinko Kaplama: | 40- 600 GM/M2 |
Özel SAE1006/S235jr Sıcak/Soğuk Dökümlü Hafif Ms Turşulu Yağlı Karbon Galvanizli Çelik Plak US 50/Piece
| Model NO.: | S235JR |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
ASTM A106 A36 Sınıf C/B AISI A240 304 316 321 201 316L 430 S235jr/S355jr Ms/Yumuşak Karbon/Pek paslanmaz/Galvanize/Alüminyum Çelik Yaprak/Plat
| Model NO.: | 316L |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |


