Tüm ürünler
Yuvarlak Bölüm Şekli ERW Kaynaklı Çelik Boru İnşaat Dekorasyonu için Demir Siyah Boru
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
US 50/Piece Pre Galvanized Tube Hot DIP Galvanized Round Steel Pipe 1 Piece Min.Order
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
1.0425 Mobilya üretimi için karbon kare boş çelik boru galvanizli çelik boru
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
4FT X 8FT Galvanizli Çelik Yaprak Metal Çatı Kelepçeleri Özelleştirilebilir Kalınlık Seçenekleri
| Model NO.: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Dx51d Q195 Q235 Q345 ISO sertifikalı ekipman için sıcak daldırılmış galvanizli çelik levhası Z275
| Model NO.: | Galvanizli Çelik Levha |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
2 mm Dx51d Dx53D Çatı levhası için galvanizli çelik levha
| Model NO.: | DX51D DX53D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
26 Gauge Elektro Galvanizli Çelik Bobin Gi Çelik Yaprak Soğuk Laslı Çinko Yaprak
| Model NO.: | GI Çelik Sac |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
2 mm kalınlığında galvanizli çelik levhası, yaygın çelik işleme kesiminde kullanılır
| Model NO.: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Galvanizli çelik plaka Dx51d Dx52D SGCC 201 304 316 1050 1060 Z275 Sıcak batırılmış çinko kaplı Gi bobini
| Model NO.: | Z275 |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Sahada çatı için 2 mm kalınlığında sıcakvallatılmış 30 kalibreli çelik galvanizli düz levha
| Model NO.: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |


