Tüm ürünler
Galvanizli Çelik Yaprak Stock Stock SGCC G550 Sıcak lastikli levhalar Ön kaplama düz çelik yapraklar
| Model NO.: | Galvanizli Saclar |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Galvanizli Çelik Yaprak Metal Çatı Taşları Duvar 4FT X 8FT Yapraklar Çinko Kaplama 40- 600 GM/M2
| Model NO.: | galvanizli çelik kalıbı |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Dx51d Z275 Z350 Hafif Çelik Galvanize Yaprak için Özel Sıcak Batırılmış Çinko Plakası 10mm Kalınlığı
| Model NO.: | DX51D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Top Üreticilerden Sıcak Dolaşım Tekniği ile Galvanizli Çelik Yaprak
| Model NO.: | galvanizli çinko çelik sac |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Özel DX51D DX52D DX53D Ön Galvanizli Kare Dikdörtgen Çelik Boru En İyi
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
İstemli ASTM A53 Gr. B kaynaklı galvanizli çelik boru kaynak ve özelleştirme için
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Yangın Koruması için Sıcak DIP Galvanizli Çelik Boru Üreticilerden Q235B Yuvarlak Boru
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Özel ASTM A795 Gr. için sıcak daldırılmış galvanizli çelik boru
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Güçlü korozyon direnci /-1% Toleransı olan Galvanizli Çelik Tüp Yuvarlak Tüp
| Model NO.: | Galvanizli çelik boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
16 Kalibre Galvanizli Yaprak Metal 4*8 Çinko Kaplı Dx51d SGCC Kazan Tablası Sıcak Dolaştırılmış
| Model NO.: | DX51D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |


