Tüm ürünler
Tolerans /-1% Sıcak batırılmış 1.2 mm Kalınlığı Gi Plain Metal Sheet Galvanize Steel Sheet
| Model NO.: | galvanizli çelik sac |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Kalınlığı 0.12-6 mm Sink kaplı galvanizli metal çelik levha Dx51d Z275 Demir levha
| Model NO.: | DX51D |
|---|---|
| özel kullanım: | Kesme aletleri, ölçüm aletleri, basit çelik kesiciler, yüksek dayanıklı çelik levhalar |
| stok: | stok |
Galvanizli Karbon Çelik Dikişsiz Tüp Sch40 Sch60 Sch80 Kare Sıcak DIP Çelik Tüp
| Model NO.: | BYAS-408 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Galvanizli ASTM A106 A36 A53 BS Shs Kare Yapısal ERW Dikdörtgen Çelik Boru Boş Gi Galvanizli Çelik Boru
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
|---|---|
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
| Çinko Kaplama: | 40- 600 GM/M2 |
Hidrolik/Otomobil boru kaynakları için BS1139 En39
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
DX51D DX52D DX53D Yuvarlak Bölüm Şekli 3 Inç Petrol ve Gaz için Galvanizli Çelik Boru
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
Galvanizli BS1387 Karbon kaynaklı boru Sıcak batırılmış çelik boru toleransı /-1%
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
ASTM A106 Sch Xs Sch40 Sch80 Sch 160 Petrol ve gaz boru hattı için dikişsiz karbon çelik boru
| Model NO.: | BYAS-409 |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
İnşaat boru hattı nakliye sisteminde sıcak DIP Gi borusu için önceden galvanizli boru
| Model NO.: | Galvanizli boru |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |
ASTM A53/BS1387 Hot DIP Galvanizli Çelik Boru
| Model NO.: | Dx51d Dx52D Dx53D |
|---|---|
| Model NO.: | Dx51d Q195 Q235 Q345 |
| Kalınlığı: | 0,12-6 mm veya İstek olarak |


