Tüm ürünler
Stainless Steel Stick Welding Rod Stock 8mm 10mm 12mm Yıllık Kapasite 20000 Ton
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
201 202 304 316 316 316L 317L 310S 309S 321 410 430 904L 2205 2507 Makine için Inox Çubuk
| Model NO.: | 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
201 304 316 316L Yuvarlak paslanmaz çelik çubuk/sütun AISI Sertifikasyonu ile özelleştirme
| Model NO.: | 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Paslanmaz Çelik Çubuk AISI A554 A312 A270 201 304 304L 316 316L 310S 321 AISI AISI A554 A312
| Model NO.: | 304L |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Serbest Kesme Poli siyah yüzey paslanmaz galvanizli karbon çelik çubuk Od 5.5-500mm Uzunluk 6m
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Yüksek Hızlı 304L/310S/316L/321/201/304/904L/2205/2507/Ss400 Paslanmaz Çelik Yuvarlak/Kavre/Köşe/Yüksek/Kanal Çubuk/Asta
| Model NO.: | 316L |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
300 Serisi Paslanmaz Çelik Parlak Yuvarlak Çubuk Sınıf 201 Ayna Yüzeyi 2b Dikişsiz
| Model NO.: | 201 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Özel çaplı soğuk / sıcak yuvarlama parlak turşu yuvarlak kare paslanmaz çelik çubuk / çubuk 201/202 SS
| Model NO.: | 202 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Paslanmaz Çelik Katı Çubuk 304 440 309S 310S 904L Özel İstek ve 3m Uzunlukla
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Yıllık kapasitesi 20000 ton olan ASTM standardında Prime SUS 303 paslanmaz çelik çubuk çubuğu
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |


