Tüm ürünler
Sertifikalı AISI 304 316 316L kare paslanmaz çelik çubuğu 1.4301 / SUS304 kare çubuk 12mm
| Model NO.: | BYAS-362 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
300 Serisi Paslanmaz Çelik Çubuk/Bar Sıcak Dolaştırılmış
| Model NO.: | 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
5.8m Paslanmaz Çelik Çubuk 201 304 310 316 316L Ba 2b No. 4 Ayna Yüzeyi Yuvarlak Çubuk 2mm 3mm 6mm
| Model NO.: | BYAS-360 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
ASTM A276 420 8mm Paslanmaz Çelik Çubuk Katlı Ss Kare Çubuk 300 Serisi Özel
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
AISI 201 301 302 304 309S 310S 316 316L 321 904L ürünler için paslanmaz çelik çubukları
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
S43000/S41008/S41000/S42000 Sınıf/Sınıf: Son değirmenler ve matkaplar üretimi için karbid çubuğu
| Model NO.: | BYAS-359 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Paslanmaz çelik çubukları AISI 201 301 302 304 309S 310S 316 316L 321 904L DIN Standartı için
| Model NO.: | 201 304 316L 430 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
GB Standart 201 304 316 316L Kişiselleştirme seçeneği için parlak yuvarlak paslanmaz çelik çubuğu
| Model NO.: | 316L |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
RoHS Sertifikalı 304 201j1 201j2 201j3 316 420 410 Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk Örnekler
| Model NO.: | 304 201j1 201j2 201j3 316 420 410 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
5.5-500mm Od ASTM AISI Ss Yuvarlak Kare Altıgen Düz Kanal Köşe Karbon Çelik Çubuk
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |


