Tüm ürünler
Yumuşatılmış ASTM A276 201/202/304/316/316L/316ti paslanmaz çelik parlak katı yuvarlak çubuk
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
201 304 316 316L 321 310S 2205 Alloy yuvarlak cilalı paslanmaz çelik çubukları fayda için
| Model NO.: | 321 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
304 paslanmaz çelik yuvarlak kare düz dikdörtgen boş tüp çelik makine için özel çapı 10mm 20mm
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
304 201 Paslanmaz çelik çubuklar herhangi bir uzunluğa kesilmiş çubuklar Gemi inşaatı malzemeleri Uzunluk 5.8m
| Model NO.: | 201 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
EN Sertifikasyonu 201 321 304 316L 310S 2205 2507 904L Paslanmaz Çelik Eşit Köşeli Çubuk
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Kapasite Yıllık 20000 Ton ASTM 201 304 310 316 321 904L A276 2205 2507 4140 310S Yuvarlak Ss Çelik Çubuk
| Model NO.: | 310S |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Paslanmaz çelik çubuk örnekleri US 50/Piece 1 Piece Min.Order talebinde örnekler
| Model NO.: | 316 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
Endüstriyel için 300 Serisi SUS 402j2 Galvanizli Karbon Paslanmaz Çelik Yuvarlak Çubuk
| Model NO.: | 304 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
309S/310S/316 Stainless Steel Bar, ağır işlevli ve yüksek korozyonlu ortamlar için
| Model NO.: | 309S |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |
201 304 304L 316 316L 309S/310S/321 430 Parlak cilalı yuvarlak çubuk 304 Paslanmaz çelik çubuk
| Model NO.: | 309 |
|---|---|
| Yüzey işlemi: | Poliş edilmiş |
| Uzunluk: | 12m, 6m, 5,8m, 3m |


